Departament d'Infermeria i Fisioteràpia
capcelera

Infermeria

Professor/a                                                           

 

E-mail

Campus

Categoria

Alzuria Alòs, Rosa Mar

 

rosamar.alzuria@udl.cat

Lleida

Associat

Artigues Barberà, Eva Maria

 

eva.artigues@udl.cat

Lleida

Associat

Ballesté Escorihuela, Janina

 

janina.balleste@udl.cat

Lleida

Associat

Ballesté Torralba, Jordi

 

jordi.balleste@udl.cat

Lleida

Associat

Bañeres Argiles, Cecilia

 

cecilia.baneres@udl.cat

Lleida

Associat assistencial

Barallat Gimeno, Eva Maria

 

eva.barallat@udl.cat

Lleida

Agregada Interina

Basora Vílchez, Jordina

 

jordina.basora@udl.cat

Igualada

 Associat

Bellon, Filipp

 

filip.bellon@udl.cat

Lleida

Predoctoral

Blanco Blanco, Juan

 

joan.blanco@udl.cat

Lleida

Col·laborador Doctor

Bobillo Montes, Yolanda

 

yolanda.bobillo@udl.cat

Lleida

Associat assistencial

Bonet Augè, Aïda

 

aida.bonet@udl.cat

Igualada

Associat

Botigué Satorra, M. Teresa

 

teresa.botigue@udl.cat

Lleida

Col·laborador Doctor

Briones Vozmediano, Erica

 

erica.briones@udl.cat

Lleida

Lectora Serra Hunter

Brugués Perotti, Stella

 

stella.brugues@udl.cat

Igualada

Associat

Cabau Bobet, Dolors

 

dolors.cabau@udl.cat

Lleida

Associat

Cáceres Becerra, Manuel M.

 

manuel.caceres@udl.cat

Lleida Associat assistencial

Calderó Solé, Miquel Angel

 

miquelangel.caldero@udl.cat

Lleida Associat

Campo Aledo, Susanna

 

susanna.campo@udl.cat

Igualada Associat assistencial

Carrasco Ignés, Sonia

 

sonia.carrasco@udl.cat

Lleida Associat TP

Carrasco Rupérez, Maria Pilar

 

pilar.carrasco@udl.cat

Lleida Associat assistencial

Casanovas Marfà, Mar

 

mar.casanovas@dif.udl.cat

Igualada Associat TP

Cortada Echauz, Jordi

 

jordi.cortada@udl.cat

Igualada Associat TP

Costa Mateu, Juan Antonio

 

joan.costamateu@udl.cat

Lleida Associat TP

Costa Menen, M. Angeles

 

angeles.costa@udl.cat

Lleida Associat TP

Dalmau Teixidó, M. Antonia

 

mariandalmau@dif.udl.cat

Lleida Associat TP 

Domènech Sorolla, Jordina

 

jordina.domenech@dif.udl.cat

Igualada  Associat TP

Elez Martínez, Maria Angeles

 

mangeles.elez@udl.cat

Lleida Associat TP

Escobar Bravo, Miguel Angel

 

miguel.escobar@udl.cat

Lleida Col·laborador Doctor

Espart Herrero, Anna

 

anna.espart@udl.cat

Igualada Lector Serra Hunter

Farré Oliva, Domèncec

 

domenec.farre@udl.cat

Lleida Associat assistencial

Farré Pagés, Nuria

 

nuria.farrepages@udl.cat

Lleida Associat assistencial

Fauria Garcia, Yolanda

 

yolanda.fauria@udl.cat

Lleida Associat assistencial

Fermiñan Miró, Marta

 

marta.ferminan@udl.cat

Lleida Associat assistencial

Ferrer Gil, Maria

 

maria.ferrer@udl.cat

Lleida Associat TP

Figuera Collada, Eva Maria

 

eva.figuera@udl.cat

Lleida Associat TP

Fité Serra, Ana Maria

 

anamari.fite@udl.cat

Lleida Associat TP

Folguera Arnau, Maria Mercè

 

merce.folguera@udl.cat

Lleida Associat assistencial

Gamero Diaz, Maria del Mar

 

mar.gamero@udl.cat

Lleida Associat TP

Garcia Cuadrat, Esther

 

esther.garciacuadrat@udl.cat

Lleida Associat TP

Garcia Exposito, Judith

 

judith.garcia@udl.cat

Lleida  Associat TP

Garcia León, Cristina

 

cristina.garcialeon@udl.cat

Igualada Associat TP 

Garcia Solanes, Edith

 

edith.garcia@udl.cat

Lleida Associat assistencial

Gea Sánchez, Montserrat

 

montse.gea@udl.cat

Lleida Col·laborador Doctor

Gimeno Pi, Iraida

 

iraida.gimeno@udl.cat

Lleida Associat TP

Giralt Palou, Rosa

 

rosamaria.giralt@udl.cat

Igualada Associat TP

Gómez Santos, Santiago Felipe

 

santiagofelipe.gomez@udl.cat

Lleida Associat TP 

González Zobl, Griselda

 

griselda@dif.udl.cat

Igualada Associat TP

Gros Naves, Silvia

 

silvia.gros@udl.cat

Lleida Associat assistencial

Guitard Sein-Echaluce, M. Luisa

 

luisa.guitard@udl.cat

Lleida TUC

Gutierrez Vilaplana, Jose M.

 

josepmaria.gutierrez@udl.cat

Lleida Associat TP

Hernández Santamaria, Luis

 

luis.hernandez@udl.cat

Lleida Associat TP

Ibarz Escuer, M. Mercè

 

merce.ibarz@udl.cat

Lleida Associat assistencial

Lago Porredón, Clara

 

clara.lago@udl.cat

Igualada Associat TP

Lahuerta Valls, Laura

 

laura.lahuerta@udl.cat

Lleida Associat TP

Lavedán Santamaría, Anna

 

ana.lavedan@udl.cat

Lleida Lector

Lavernia Prades, Maria Josefa

 

mariajose.lavernia@udl.cat

Lleida Associat assistencial

Legido-Quigley, Helena

 

helena.legido@udl.cat

Lleida Visitant Lector

Lemus Valerio, M. José

 

mariajose.lemus@udl.cat

Lleida Associat assistencial

Llimona Coronado, Regina

 

regina.llimona@udl.cat

Igualada Associat TP

Loriente Bardají, Blanca

 

blanca.loriente@udl.cat

Lleida Associat TP

Mabras Morales, Clara

 

clara.mabras@udl.cat

Lleida Associat TP

Macià Casoliva, Laura

 

laura.macia@udl.cat

Lleida Associat TP

Marquilles Bonet, Maria Carmen

 

carme.marquilles@udl.cat

Lleida Associat assistencial

Marsal Mora, Josep Ramon

 

josepramon.marsal@udl.cat

Igualada Associat TP

Marsal Riera, Laia

 

laia.marsal@udl.cat

Igualada Associat TP 

Martí Calaf, Maria Isabel

 

mariaisabel.marti@udl.cat

Igualada Associat TP

Martínez Barriuso, José Maria

 

josepmaria.martinez@udl.cat

Lleida Associat assistencial

Martínez Broto, Andres

 

andreu.martinez@udl.cat

Lleida Associat TP

Martínez Garcia, Eva

 

eva.martinezgarcia@udl.cat

Igualada Associat TP

Martínez Millan, Daniel

 

dani.martinez@udl.cat

Igualada Associat TP

Martinez Soldevila, Jordi

 

jordi.martinezsoldevila@udl.cat

Lleida Associat TP

Masot Ariño, Olga

 

olga.masot@udl.cat

Lleida Professorat Lector

Mateos García, José Tomas

 

josetomas.mateos@udl.cat

Igualada

Postdoctoral

Medel Villar, Daniel

 

daniel.medel@udl.cat

Igualada

 Associat TP

Mercader García, Clara

 

clara.mercader@udl.cat

Lleida  Associat TP

Miquel Mateo, Aina Maria

 

aina.miquel@udl.cat

Lleida Associat TP

Mirada Masip, Gloria

 

gloria.mirada@udl.cat

Lleida Associat TP

Mirabent Domingo, Joan

 

joan.mirabent@udl.cat

Igualada Associat TP 

Molina Vaño, Mª Ines

 

ines.molina@udl.cat

Igualada Associat TP

Mondejar Fontanet, Judith

 

judit.mondejar@udl.cat

Igualada  Associat TP

Morales Vélez, Alba

 

alba.morales@udl.cat

Igualada  Associat TP

Nuin Orrio, Carmen

 

carmen.nuin@udl.cat

Lleida TUC

Oliver González, Eva Luisa

 

eva.oliver@udl.cat

Igualada Associat TP

Pascual García, Alexandra

 

alexandra.pascual@udl.cat

Lleida Predoctoral

Paraiso Pueyo, Elena

 

elena.paraiso@udl.cat

Lleida Predoctoral

Pastells Peiró, Roland

 

roland.pastells@udl.cat

Lleida Associat TP

Piñol Rabinat, Marta

 

marta.pinol@udl.cat

Lleida Associat assistencial

Portella Torrent, Esther

 

esther.portella@udl.cat

Igualada Associat TP 

Postic Bijavica, Tijana

 

tijana.postic@udl.cat

Igualada Associat TP

Ramírez Baraldès, Estel·la

 

estella.ramirez@udl.cat

Igualada Associat TP

Ramírez García, Anabel

 

anabel.ramirez@udl.cat

Igualada Associat TP

Ramírez Molinero, Rebeca

 

rebeca.ramirez@udl.cat

Lleida Associat TP

Regany Riu, Carlota

 

carlota.regany@udl.cat

Lleida Associat assistencial

Riera Riu, Jorge

 

jordi.riera@udl.cat

Lleida Associat assistencial

Roca Llobet, Judith

 

judith.roca@udl.cat

Lleida Col·laborador Doctor

Roca Martí, Silvia

 

silvia.roca@udl.cat

Igualada Associat TP

Rocaspana García, Mariona

 

mariona.rocaspana@udl.cat

Lleida Associat TP

Roda Vela, Rosa Maria

 

rosamaria.roda@udl.cat

Lleida Associat assistencial

Rodríguez Cala, Ana

 

ana.rodriguez@udl.cat Lleida Associat TP

Rogel Vilanova, Marina

 

marina.rogel@udl.cat
Lleida Associat assistencial

Rubinat Arnaldo, Esther

 

esther.rubinat@udl.cat
Lleida Lector Serra Hunter

Salinas Roca, Maria Blanca

 

blanca.salinasroca@udl.cat

Lleida Associat TP

San José Riba, Mireia

 

mireia.sanjose@udl.cat
Lleida Associat TP

Sánchez Bernal, Laura

 

laura.sanchezbernal@udl.cat
Igualada Associat TP

Sanchez Fernández, Maria

 

maria.sanchez@udl.cat

Lleida TUC

Sánchez Pascual, Nazaret

 

nazaret.sanchez@udl.cat

Lleida Associat assistencial

Segura Minguella, Ana

 

anna.segura@udl.cat

Lleida Associat assistencial

Selva Pareja, Laia

 

laia.selva@udl.cat

Lleida Postdoctoral

Serra Escarp, Olga

 

olga.serra@udl.cat

Lleida Associat TP

Setó Gort, Eloisa

 

eloisa.seto@udl.cat

Lleida Associat assistencial

Sicart Loncán, Silvia

 

silvia.sicart@udl.cat

Lleida Associat TP 

Solà Oller, Rocio

 

rocio.sola@udl.cat

Lleida  Associat TP

Solé Mirasol, Janet

 

janet.sole@udl.cat

Igualada Associat TP 

Solis Vidal, Silvia

 

silvia.solis@udl.cat

Lleida Associat TP

Sorolla Villas, Carolina

 

carolina.sorolla@udl.cat

Lleida Associat TP

Taló Solé, Maria Mercedes

 

merce.talo@udl.cat

Igualada Associat TP

Teixiné Martin, Anna

 

anna.teixine@udl.cat

Lleida Associat assistencial

Tejero Vidal, Lorena Lourdes

 

lorena.tejero@udl.cat

Lleida Associat TP

Torrà i Bou, Joan Enric

 

joanenric.torra@udl.cat

Lleida Postdoctoral

Torrelles Pijuan, M. Jesús

 

mariajesus.torrelles@udl.cat

Lleida Associat TP 

Torres Pifarré, M. Magdalena

 

magdalena.torres@udl.cat

Lleida Associat assistencial

Tort Nasarre, Gloria

 

gloria.tort@udl.cat

Igualada Associat TP

Turner Llauradó, Paul

 

paul.turnerllaurado@udl.cat

Lleida Associat TP

Varela Guerrero, Victor

 

victor.varela@udl.cat

Igualada Associat TP 

Zapata Rojas, Amalia

 

amalia.zapata@udl.cat

Lleida Associat TP
Darrera modificació: 06/07/2020
Imprimir Enrera Pujar


Inici | Accessibilitat | Sobre el web | Mapa | Avís legal | Contacte
© 2014 Universitat de Lleida - Pl. de Víctor Siurana 1, 25003 Lleida - Tel. (+34) 973 70 20 00 - Tots els dret reservats
Ombra